a
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA
MLECZARSKA w Prudniku
ul. Prężyńska 1, 48-200 Prudnik
REGON 000439724
KRS 0000029090
NIP 755-000-67-15

Sekretariat
tel. (77) 436 32 81
fax (77) 436 32 82

Dział Handlu
tel./fax (77) 436 35 17
tel. 668 683 826
e-mail: katarzyna.lis@mleczarnia.com

Dział Skupu
tel. (77) 436 88 05

Księgowość

www.mleczarnia.com

Znajdź nas na:

Praca

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najprężniej rozwijających się firm z branży spożywczej na terenie Opolszczyzny i Śląska. Ponad 100 lat doświadczenia w spółdzielczej produkcji wyrobów mleczarskich jest dla nas fundamentem działania i dynamicznej rozbudowy firmy, z poszanowaniem wieloletniej tradycji. Wiemy, że do pełnego rozwinięcia skrzydeł potrzebujemy nowych, nastawionych na osiąganie sukcesów zawodowych, członków naszego zespołu.

Od lat spokojnie i stabilnie rozszerzamy nasz udział w regionalnym rynku spożywczym. Cieszymy się zaufaniem zarówno niewielkich prywatnych sklepów, jak i większych opartych na sieciach handlowych i franczyzowych punktów sprzedaży.

Przeprowadziliśmy szeroko zakreśloną modernizację i rozbudowę parku maszynowego i zwiększyliśmy nasze możliwości produkcyjne – żeby w pełni wykorzystać optymistyczne perspektywy rozwoju, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, prowadzonej przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Prudniku.

Aparatowy Obróbki Surowca

Wymagania – oczekiwania pracodawcy:
1. Wykształcenie: średnie techniczne / minimum zawodowe;
2. Staż pracy: praca przy maszynach lub na produkcji;
3. Umiejętności: dyspozycyjność,sumienność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
4.Język obcy: mile widziany;

Ogólny zakres obowiązków:
– Obsługa maszyn i urządzeń (wirówki i pasteryzatory);
– Znajomość i przestrzeganie instrukcji technologicznych
– Monitorowanie punktów krytycznych, urządzeń rejetrujących
– Wykonywanie działań korygujących
– Prowadzenie zapisów z wykonywanych działań
– Przyjmowanie mleka
– Zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości w pracy urządzeń i procesach technologicznych
– Mycie i dezynfekcja linii produkcyjnej aparatowni.

Czas pracy: 8h / dzień, wg harmonogramu

Wynagrodzenie: 4 000 – 4 200 PLN/miesiąc

Miejsce pracy: Łambinowice

Osoba kontaktowa w sprawie aplikacji:

Dyrektor ds. Produkcyjnych Urszula Kubas
tel. 663 910 518
tel. 77 431 14 31

Operator Maszyn Mleczarskich

2. Staż pracy: praca na produkcji lub przy maszynach
5. Książeczka zdrowia do celów sanitarnych;

– Obsługa maszyn foliujących zgodnie z instrukcją obsługi;
– Obsługa maszyn formujących;
– Wizualna kontrola twarogów przeznaczonych do foliowania;
– Ustawianie i kontrola daty oraz partii produkcyjnych, zgodnie z wytycznymi;
– Mycie i dezynfekcja urządzeń foliujących oraz formujących;
– Przyjęcie i ocena mleka ze skupu;
– Kontrola procesów technologicznych;

Wynagrodzenie: 3 000 PLN/miesiąc

Mechanik maszyn i urządzeń mleczarskich

Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie: minimum średnie techniczne, kierunek: mechanika, elektromechanika;
2. Doświadczenie zawodowe: doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;
3. Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy);
4. Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej;
5. Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń.

Wymagania dodatkowe:
– Dyspozycyjność;
– Umiejętność pracy z ludźmi, komunikatywność;
– Umiejętność pracy pod presją czasu;
– Sumienność, dokładność przy wykonywaniu zleconych zadań;
– Operatywność w działaniu;
Punktualność.

Zakres obowiązków:
– Utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej;
– Bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń;
– Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie mechaniki oraz elektryki maszyn i urządzeń;
– Realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami;
– Naprawa maszyn;
– Usuwanie zakłóceń w danym obszarze produkcyjnym;
– Raportowanie działań do przełożonego;
– Dokładność w wykonywaniu poleconych zadań.

Mile widziane:
– Uprawnienia elektryczno-ciepłownicze SEP;
– Uprawnienia dotyczące prowadzenia wózka widłowego;
– Kurs spawalniczy;
– Książeczka zdrowia;
– Znajomość języka angielskiego.

Czas pracy: 8h / dzień, wg harmonogramu (ruchomy czas pracy)

Wynagrodzenie: 2 700- 3 000 PLN/miesiąc
Umowa na okres próbny z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślon